EĞİTİM HİZMETLERİ

Diksiyon Çalışmaları

Konuşma iletişimin önemli enstrümanlarından biridir. Genel diksiyon ve hitabet kuralları dâhilinde doğru konuşma, doğru boğumlama ve doğru iletim konularında kurum için ve dışı diksiyon çalıştayları düzenliyoruz.
Genel olarak günümüzde uygulanan Tiyatro kökenli, ezber sisteminin aksine harflerin doğru artikülasyonunu, okuma ve konuşmanın temel tekniklerini içeren ses – nefes tekniği ile çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışma içerisinde genel hataları ve çözüm yollarını uygulamalı olarak aktarıyoruz. Amaç doğru diksiyonun refleks haline getirilmesidir.
Kurum içi çalışmalarda özellikle kurum içi aidiyet ve iletişimi de güçlendirmesi adına bu çalışmalar çalışanların motivasyonunuda yükseltmektedir.
Hitabet Çalışmaları

Harfleri ve kuralları bilen, diksiyon eğitimi almış kullanıcıların dahi takıldıkları en önemli nokta ifade ve vurgu problemleridir. Doğru sesler ve boğumlar ancak doğru ifade ve hitap ile doğru cevapları verdirirler.
Bu bağlamda temel diksiyon eğitimi almış olan katılımcıların ifade ve hitabet adına gelişmelerini ve uygulamalı olarak çalışmalarını öngören bir çalıştaydır.
Diksiyon eğitiminin hemen ardından peş peşe çalışılması tavsiye edilir.
Hobi Çalışmaları

Bu çalışmaları özellikle 3 ana başlık altında toplamak istedik.
1. Hayatlarının her anında müziği hissedenler için, Müzik Atölyeleri
2. Dansın coşkusunu devamlı içlerinde taşıyanlar için, Dans Atölyeleri
3. Hayallerindeki oyuncuyu, konuşmacıyı dışarı çıkartmak isteyenler için, Oyunculuk Atölyeleri
Böylesine bir çözüm ortaklığı yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın;
 Moral ve motivasyonlarını yükseltir
 Mutlu olmalarını sağlar
 Kurumsal aidiyet bağını güçlendirir
 Şirketinizin daha mutlu ve destekleyici bir çalışma ortamına kavuşmasına yardımcı olur  Kurum içi iletişimi arttırır
 Grup bilincini pekiştirir
 Senkron duygusunu güçlendirir
Pop Müzik Atölyesi

Türk ve dünya Pop Müziğinin 70’li yıllardan günümüze kadar devam eden evrimi içerisinde güzel bir repertuvarı çalışıyoruz. Unutulmaz şarkıları koro ve solo olarak isterseniz kurumunuz içerisinde isterseniz bizim organize edeceğimiz bir kültür merkezi ve/veya eğlence merkezinde dostlarımızla ve kurum çalışanlarınızla paylaşıyoruz.
Pop Gitar Atölyesi

Bu çalışma süresince klasik – ritim gitarlar ile yapılacak olan eğitimle, her katılımcının ayrı ayrı da seslendirebileceği 6 parçalık mini bir repertuvara sahip olacağız. Hem grup, hem de solo performans adına gelişmeler sağlayacak olan bu atölye çalışmasının ardından oluşacak olan Pop Gitar Ritim Grubumuz minik repertuvarları ile isterseniz kurumunuz içerisinde isterseniz bizim organize edeceğimiz bir kültür merkezi ve/veya eğlence merkezinde dostlarımızla ve kurum çalışanlarınızla paylaşabilir hale gelecek.
Türk Sanat Müziği Atölyesi

Bu çalışma ile kurumunuza, kurumunuz çalışanlarıyla bir Türk Sanat Müziği korosu kuruyoruz.
Tüm Sanat Müziği hayranı katılımcıların eşlik edebileceği yeni dönem ve neo-klasik eserlerden oluşan bir repertuvar ile hayata geçecek bu koro kısa bir süre içerisinde ister kurumunuz içerisinde bir hobi çalışması olacak isterseniz daha da büyüyerek kurumunuz sosyal vitrini olarak da kendini gösterecektir.
Çalışmaların ardından ilk konserlerimiz sizin için uygun olan kurumunuzda, konser merkezlerinde ve/veya eğlence merkezlerinde dinleyicilerle buluşacaktır.
Türk Halk Müziği Atölyesi

Bu çalışma ile kurumunuza, kurumunuz çalışanlarıyla bir Türk Halk Müziği korosu kuruyoruz. Tüm Halk Müziği hayranı katılımcıların eşlik edebileceği Türkiye’nin pek çok yöresinden alıntıladığımız eserlerden oluşan bir repertuvar ile hayata geçecek bu koro kısa bir süre içerisinde ister kurumunuz içerisinde bir hobi çalışması olacak isterseniz daha da büyüyerek kurumunuz sosyal vitrini olarak da kendini gösterecektir.
Çalışmaların ardından ilk konserlerimiz sizin için uygun olan kurumunuzda, konser merkezlerinde ve/veya eğlence merkezlerinde dinleyicilerle buluşacaktır.
Klasik Müzik Şan Atölyesi

Bu çalışma ile içinizdeki şarkıcıyı ortaya çıkartmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Piyano eşliği ile temel ses tekniklerinin ve ifadenin aktarılacağı bu eğitimin sonunda oluşacak repertuvar ile solo konserler dahi verebilirsiniz.
Müzik Atölyesi

Kemanlar, klasik gitarlar, flütler ve ritimler evet, bu enstrümanların eğitimleri uzun yıllar almaktadır. Ancak, temel düzeyde bu enstrümanları çalmayı öğrenebilir ve minik bir repertuvarla konserler verebiliriz. Vucut yapınıza ve zevkinize göre enstrümanları seçip bir ekibin parçası olup konser hedefli çalışmalar yapıyoruz. Ardından da bu repertuvarı isterseniz kurumunuz içerisinde isterseniz bizim organize edeceğimiz bir kültür merkezi ve/veya eğlence merkezinde dostlarımızla ve kurum çalışanlarınızla paylaşıyoruz.
Dans Atölyeleri

Modern Dans Atölyesi
Adım teknikleri, koreografi ve temel dans tekniklerinin öğretildiği bir atölye çalışmasıdır. Bu çalışma katılımcılara, grup bilinci ve senkron konularında da büyük kazanımlar sağlamaktadır. Süreç sonunda KSM’de ve kurumunuzda gerçekleştirilecek etkinliklerle, katılımcılar kazanımlarını izleyicilerle paylaşacaklardır.
Oryantal Dans Atölyesi
Oryantal dans figürlerinin tanıtıldığı bir grup atölye çalışmasıdır. Katılımcıların grup ve solo olarak kendilerini özgürce ifade imkanı bulacakları bu çalışmanın sonucunda istek üzerine KSM bünyesinde ve kurumunuzda çeşitli gösteriler hazırlanabilir ve izleyici ile buluşturulabilir.
Roman Dansı Atölyesi
Roman dansı kalıpları içerisinde katılımcıların, ritim ve denge duygularını da geliştirmeye yönelik bir atölye programıdır. Katılımcılar süreç sonunda oluşturulacak olan dans repertuvarı ile KSM ve kurumunuz bünyelerinde çeşitli etkinliklerle kazanımlarını izleyicilerle paylaşacaklardır.
Oyunculuk Atölyeleri
Beden Dili ve Pandomim Atölyesi
Beden dilini, pandomim sanatı ile birlikte tanımaya yönelik bir atölye çalışmasıdır. Süreç sonunda katılımcılar bedenlerini daha iyi tanıyacaklar ve kendilerini daha özgür ifade edeceklerdir. KSM’de ve kurumunuzda düzenlenebilecek çeşitli etkinliklerle son bulur.
Oyunculuk Atölyesi
Beden dili, diksiyon, farkındalık ve oyunculuk tekniklerini içeren bir atölye çalışmasıdır. Bu çalışma ile katılımcılar, oyunculuk hakkında temel bilgi sahibi olacaklar ve meydana getirecekleri küçük skeçler ile eğlenceli vakit geçireceklerdir. Atölye çalışmasının ardından KSM’de ve kurumunuzda düzenlenecek çeşitli etkinliklerle son bulacaktır.